Kim jesteśmy

Istniejąca od 1991 roku Lubelska Fundacja Rozwoju zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród Agencji Rozwoju Regionalnego w Europie Środkowej. Pod względem czasu działalności jest to jedna z najdłużej funkcjonujących tego typu instytucji w Polsce. Głównym celem fundacji jest wspieranie rozwoju społeczno – gospodarczego regionu lubelskiego. 

W czasie trwającej już prawie 30 lat działalności, Lubelska Fundacja Rozwoju pozyskała i wdrożyła ponad 250 projektów pomocowych wzmacniając tym gospodarkę i konkurencyjność sektora MŚP. W 2016 roku LFR otrzymała akredytację Ministra Rozwoju w zakresie świadczenia usług doradczych dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Profesjonalizm instytucji został doceniony przez Bank Gospodarstwa Krajowego, który uczynił Fundację pośrednikiem finansowym udzielającym bezpośredniego wsparcia przedsiębiorcom. LFR udziela pożyczek unijnych przedsiębiorcom działającym na terenie województw lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. W 2018 r. Fundusz Pożyczkowy LFR udzielił ponad 570 pożyczek o łącznej wartości 83 mln zł.

Więcej o LFR na stronie http://www.lfr.lublin.pl/o-fundacji/

Regionalny Fundusz Pożyczkowy jest partnerem

Piszą o nas

Zapytania ofertowe

wynajem fabrycznie nowego samochodu marki Toyota Corolla Sedan 1.8 Hybrid Comfort

Lubelska Fundacja Rozwoju zaprasza do złożenia oferty cenowej na wynajem fabrycznie nowego samochodu marki Toyota Corolla Sedan 1.8 Hybrid Comfort. Szczegóły w załączonym skanie dokumentacji.

skan dokumentacji

Dbamy o Twoje dane

Przekazujemy Państwu informacje o przetwarzaniu przez Lubelską Fundację Rozwoju danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się ono odbywało.

Czytaj dalej